Hakkımızda

Gürtek Hırdavat

Gürtek A.Ş firması 2019 yılında İstanbul’da Güray Kırıcı tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana kendini yenilerek büyümeye devam etmektedir. Firma olarak tüm faaliyetlerini müşteri memnuniyeti odaklı yürüten Gürtek A.Ş hizmet kalitesi ve en son teknoloji ürünleri ile daima rakiplerinden bir adım önde olmuştur.

Neden Biz?

Gürtek A.Ş bugün, aile sıcaklığı ve samimiyeti çerçevesinde, her türlü modern donanımı, deneyimli ve yenilikçi yöneticileri, bilgi ve tecrübesi yüksek satış sorumluları ve kaliteli personelleriyle, kimyasal ürünler, iş güvenliği, teknik hırdavat, nalburiye, dekorasyon, mobilya aksesuarları, inşaat malzemeleri ve el aletleri sektöründe binlerce çeşidiyle ülke genelinde satış ve hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Günümüz dünyasında an be an değişiklik gösteren pazar şartlarında Gürtek A.Ş olarak hiçbir zaman ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden güvenilir firma olarak çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz ve edeceğiz. Önceliği daima müşteri memnuniyeti olan Gürtek A.Ş  olarak sektördeki güvenilir firma konumumuzu korumak hedefindeyiz.

Misyonumuz

Gürtek A.Ş firması her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kendine hedef olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda bizden hizmet talebinde bulunan farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için her model ürünü temin ediyor ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bize Ulaşın...